Prille successen van onze jeugdspelers op PBO jeugdcup in Mariakerke

Onze jeugdwerking boekt haar eerste successen: twee van onze jeugdspelers deden mee aan de PBO Jeugdcup in sporthal Bourgoyen in Mariakerke.

IƱaki (13) heeft maar liefst 3 wedstrijden gespeeld bij de U15 en moest in zijn laatste wedstrijd opgeven wegens een (lichte) blessure. Lukas (10) moest in het enkelspel (U13) in zijn vierde wedstrijd de duimen leggen tegen zijn tegenstrever en behaalde in zijn poule dus zilver!

Wij zijn blij dat onze jeugd nu ook hun eerste stappen zet in het toernooicircuit. Onze trainers zullen blijven zorgen voor de nodige ondersteuning en we kijken al uit naar de volgende Jeugdcup-ontmoeting!

De trotse vertegenwoordigers van onze club
Lukas, klaar om te verdedigen
Lukas met zijn zilveren medaille